Kılıçdaroğlu’nun çevresi, İBB adayı olarak Sarıgül’ü gösterme fikrini dillendiriyor.

Sarıgül’den iddialara yanıt, “benim açımdan böyle bir adaylık söz konusu değil, olamaz da. Ayrıca bunu parti içinde kim dillendiriyorsa bilsin ki CHP’ye iyilik yapmıyor” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşları uyardı: Binalarınız dayanıklı değilse dönüşüm sürecini başlatın

Fatih Altaylı, seçim gecesi CHP Genel Merkezi’nde yapılan önemli bir konuşmayı yazdı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylık ile ilgili “Bu benim ilk ve son Cumhurbaşkanlığı adaylığımdı. Bir daha Cumhurbaşkanlığı dahil, herhangi bir pozisyona aday olmayacağım” dediğini iddia etti.

CHP’de parti içi muhalefet, tüzük değişikliği adımını olumlu buldu: ‘Talebimiz ön seçim olması’

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken ile bir telefon görüşmesi yaptı. Görüşmede F-16 satın alımı, tahıl anlaşması ve İsveç’in NATO’ya üyelik süreci ele alındı.

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’e yönelik suikast soruşturmasını yürüten polis ekibinin başında yer alan Ankara Emniyet Müdür Yardımcısı Arzum Nazman, bir üst rütbeye terfi etti.

MİT, terör örgütü PKK/KCK’nın Kuzey Irak’taki üst düzey yöneticisi Fehmi Öğen ve 2 teröristi etkisiz hale getirdi

Birleşik Krallık hükümetinin, göçmenlerin durdurulması ve ülkeye ulaşmalarının önlenmesi amacıyla Türkiye’ye yaklaşık 3 milyon sterlin (bugünkü kur ile 87,5 milyon TL) fon sağladığı ortaya çıktı.

Dolar, yeni bir rekor kırarak 23,30 seviyesinden güne başladı. 25 TL sınırını aşan Euro ise 25,59 seviyesine gelerek rekor tazeledi.

Previous post Bir Dakikada 7 Haziran 2023 Gündemi
Next post Bir Dakikada 9 Haziran 2023 Gündemi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir