MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, artık milletvekili olmayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na dava açılması için yargıya yol gösterdi. Yıldız, Kılıçdaroğlu hakkında 28 fezlekenin olduğunu ve bunların iddianameye dönüştürülmesi için başsavcılıklara çağrıda bulundu.

CHP’li Tezcan: Partide bir değişim olacaksa Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde olacaktır

İktidar düğmeye bastı, Seyit Torun: CHP’li üyeler TBB yönetimine alınmadı.

Ankara kulislerini sarsan iddia: Hakan Fidan, İbrahim Kalın ve Mehmet Şimşek yeni Kabine’de yer alacak

Uğur Dündar’dan Aslı Baykal’a: ‘Siz o kanala çöktünüz, sonra da sattınız’

Yandaş yazar Aydın Ünal’dan seri itiraflar: ‘Seçim bitti, rahatça yazabiliriz…’

Muhammed Yakut hakkında, AKP Genel Başkanvekili Binali Yıldırım’ın oğlu Erkam Yıldırım’a yönelik ifadeleri nedeniyle “zincirleme şekilde hakaret” ve “iftira” suçundan 8 yıl 1 aya kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı

Usta oyuncu Kadir İnanır, Cannes Film Festivali’nde ödül aldıktan sonra yaptığı konuşmadan dolayı hedef haline getirilen Merve Dizdar’a destek vererek “Saygılı olun, ayağa kalkın ve alkışlayın” dedi.

Süper Lig’de 23. kez şampiyon olan Galatasaray’da teknik direktör Okan Buruk, tarih yazdı. Buruk, başarılarla dolu futbolculuk kariyerini teknik direktörlük görevinde de devam ettirdi.

Dolar/TL’de tarihi zirveye ulaşılması yurtiçinde altın fiyatlarında rekoru beraberinde getirdi. Gram altın 1320 lirayı gördü. Gram altın saat 09.00 itibarıyla 1304 seviyelerinde işlem görüyor.

Previous post Bir Dakikada 26 Mayıs 2023 Gündemi.
Next post Bir Dakikada 1 Haziran 2023 Gündemi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir