Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Telekomünikasyon şirketleri gazetecilere SMS atmamı engelliyor. Tümüyle karartma altındayım” diye konuştu.

Ekrem İmamoğlu: “Allah aşkına bir ülkenin cumhurbaşkanı milletine kumpasla uydurma video gösterir mi? Madem montaj olduğunu anladın, madem yine aldatıldın çık milletinden özür dile.”

Sinan Oğan ‘makam’ talebine yönelik tartışmalarla ilgili konuştu. Oğan, “Talebim olsaydı Kılıçdaroğlu hepsini yapmaya hazırdı” diye konuştu.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’ndan yurttaşlara bir çağrı geldi. Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kadını sahiplendirmeye kalkanlara ülkeni bırakma” dedi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: “14 Mayıs’ın akşamından itibaren en büyük başbuğ Kılıçdaroğlu’dur. Birden en büyük bozkurt oldu Kılıçdaroğlu, yetmedi şimdi Malkoçoğlu olmaya niyetlenmiş. Ya senden Bozkurt da olmaz senden başbuğ da olmaz Malkoçoğlu da olmaz.

Çağdaş Hukukçular Derneği, kişisel veri geçmişini içeren KİM uygulamasını kullanan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında suç duyurusunda bulundu.

New York’taki Türkevi’ne düzenlenen saldırının zanlısı ABD polisinin operasyonu sonucu yakalandı.

CHP’li Selin Sayek Böke: “Merkez Bankası’nın rezervi eksi 76 milyar dolar, ödemeler dengesi krizinin arifesindeyiz

Tayyip Erdoğan: “Kimse endişe etmesin ekonomimiz gayet sağlam. Bu arada yine Körfez’den filan bizim sistemimizin içine para depo eden ülkeler oldu. Yeni. Bu da kısa bir süre için de olsa Merkez Bankamızı rahatlattı.”

Merkez Bankası’nın Dolar kuru 20₺’nin üzerine çıktı.

Previous post Bir Dakikada 25 Mayıs 2023 Gündemi.
Next post Bir Dakikada 31 Mayıs 2023 Gündemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir