Süleyman Soylu, Gazi Mahallesi’ndeki yurttaşlar tarafından protesto edildi. Süleyman Soylu, kalabalığa, “Nasıl CHP bu, PKK ile iç içe girmişsiniz. Hayırlı günler” diye seslenince ortalık karıştı. Soylu’yu protesto eden yurttaşlar, polis tarafından gözaltına alındı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan Kemal Kılıçdaroğlu’na hodri meydan: Terör örgütleriyle görüştüğümüzü söylüyor, ispatlamazsan namertsin

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a jet ‘terör’ yanıtı: Erdoğan’ı bir kez daha canlı yayında ‘düello’ya çağıran Kılıçdaroğlu, “Senin teröristlerle işbirliği yapan bir namert olduğunu herkese ispat edeceğim!” dedi.

Çöpe atılan kimliklerle ilgili dikkat çeken iddia! Hasan Bozkurter sahipsiz kimliklere ilişkin, yeni kimliklerde bulunan çipler kontrol edilmeden oy kullanılabileceğini, çöpe atılan kimliklerin ise çipsiz sahte kimlikler olabileceğini vurguladı.

Erdoğan’ın izlettiği montajlı görüntülere ‘erişim engeli’ kararı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AKP listelerinden Meclis’e giren HÜDA PAR için “Biz HÜDA PAR’ı o tarafa bıraksaydık ne yapmış olacaktık” diye konuştu.

HDP ve Yeşil Sol Parti ‘ikinci tur’ kararını açıkladı: ‘Erdoğan bizler için asla bir seçenek değildir’

Pazarcı esnafı ile birbirine giren İmamoğlu geri adım atmıyor: O zavallıyı dava edeceğim ama benim esas hesabım ona onu dedirtenlerle

Siyaset bilimci Öney, Cumhuriyet TV’ye anlattı: ‘AKP kendi hazırladığı zehri içmek zorunda kalacak’

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) faiz kararını açıkladı. TCMB politika faizini yüzde 8.50’de tuttu.

Previous post Bir Dakikada 24 Mayıs 2023 Gündemi.
Next post Bir Dakikada 26 Mayıs 2023 Gündemi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir