Bir dakikada 20 Mayıs 2023 gündemi.

Recep Tayyip Erdoğan twitter’dan gençlere seslendi: “21 yıldır iktidardayız. Bu 21 yıl boyunca hiçbir genç kardeşimin hayat tarzına müdahale etmediğimiz gibi, kimsenin bir başkasının kılık kıyafetine, düşünce tarzına, beklentilerine, beğenilerine karışmasına da izin vermedik.”

Yurt dışındaki vatandaşların oy verme işlemi başladı! YSK, ilk günde yurt dışı temsilciliklerinde 229 bin 916, gümrüklerde ise 11 bin 958 oy kullanıldığını duyurdu.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, deprem bölgesinden farklı illere naklini aldıran 82 bin 405 öğrencinin okullarına geri döndüğünü bildirdi.

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay: “Hizbullah’ı Meclis’e sokan Erdoğan’dır; kökünü kazımak Bay Kemal’e nasip olacak.”

Akşener, “Sayın Kılıçdaroğlu’nun 13’üncü Cumhurbaşkanı seçilmesi için kabiliyetlerimizin sonuna kadar çalışacağız” ifadelerini kullandı.

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, “Şimdi Hizbullah’ı Meclis’e sokan da Erdoğan’dır. Teröre karşı olmayandan devlet adamı olmaz. PKK’nın, FETÖ’nün kökünü kazımak Bay Kemal’e nasip olacak” dedi.

Meral Akşener, “Sinan Oğan’la görüşme konusunda Kemal Kılıçdaroğlu’na biz tam yetki verdik. İstediği görevi Oğan ya da bir başka arkadaşımıza verebilir” dedi.

Tribünlerinde ‘HÜDA PAR’ tepkisi: ‘Meclis’te Hizbullah istemiyoruz’

Rusya’dan ABD’ye yaptırımları genişletti: Obama da dahil edildi.

Cannes’da bir Türk! Nuri Bilge Ceylan’ın ‘Kuru Otlar Üstüne’ film gösterimi yapıldı

Previous post Megastar Tarkan’dan, 19 Mayıs gününe özel Mustafa Kemal Atatürk için marş
Next post Sinan Oğan ‘ikinci tur’ kararını açıkladı: Erdoğan’ı destekleyecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir