CHP lideri Twitter’da yeni bir video paylaştı

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter’da yeni bir video paylaştı. Videoda sayılarının 10 milyonu bulduğunu söylediği düzensiz göçmenleri odağına alan Kılıçdaroğlu; Hizbullah, FETÖ ve Kızılay’ın depremdeki faaliyetleri gibi konulara da değindi.

Kılıçdaroğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Biz bu vatanı sokakta bulmadık. 10 milyon düzensiz mülteciyi içimize sokan bu zihniyete vatanımızı bırakmayacağız. Sınır namustur. Namusumuzu korumaktan aciz, her gün akın akın damarlarımıza sığan bu başı bozuk insan selini seyreden, yarın bir gün 10 milyondan 30 milyona çıkıp bekamızı tehdit edecek bu mülteci akını karşısında ithal oy ümidi uğruna kılını kıpırdatmayanlara vatanımızı bırakmayacağız.

Kadınlara eşya gibi bakıp onları sahiplendireceğini söyleyenlere, kadınları domuz bağı ile katledenlere, küçücük çocuklara, evlatlarımıza göz koyanlara vatanımızı bırakmayacağız.

Daha düne kadar BOP’un eş başkanı olan, şimdilerde ise kapısında el pençe divan durduğu, Rusya’nın güdümüne giren çakma bir dünya liderine vatanımızı bırakmayacağız.

On binlerce vatandaş depremde canından olurken, korkusundan deprem sabahı askere dur emrini veren, insanlar enkaz altında yardım beklerken kan satan, çadır satan bu zihniyete vatanımızı bırakmayacağız.

Türkiye Cumhuriyetinin vatandaşlarını işine gelince Kürt, işine gelmeyince PKK’lı, mütedeyyin, FETÖ’cü diye yaftalayan bu zihniyete vatanımızı bırakmayacağız.”

Previous post ‘Buz örtüsü olmadan yaşayamayız’: And Dağları topluluğu iklim krizinden harap oldu
Next post Kamuoyu Anketlerinin Seçim Sonuçlarına Güvenilirliği: Yanılmalara ve Dikkat Edilmesi Gerekenlere İlişkin Bir Değerlendirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir